Dominikana - La Romana

02 - 14.11.2021

I zagraniczna Eliminacja WAGC 2022

OFERTA WYPRZEDANA. BRAK WOLNYCH MIEJSC
dominikana-baner

Drodzy Golfiści!

Zapraszamy na wyjątkowy wyjazd golfowy na Dominikanę na I zagraniczną Eliminację WAGC 2021. Gwarantujemy profesjonalną organizację oraz fantastyczną atmosferę. Tym razem zapraszamy Państwa do wyjazdu w listopadzie. Miesiąc ten jest bardzo dobrym sezonem golfowym w La Romana. Przeciętne temperatury powietrza to: 27 stopni C w dzień oraz 22 stopnie C w nocy.

Ośrodek Casa de Campo, w którym będziemy się znajdować, położony jest 4 km od centrum miasta La Romana i nieco ponad 1,6 km od stadionu baseballowego w mieście Puerto La Romana. Dojazd na międzynarodowe lotnisko Punta Cana autostradą Autopista del Coral zajmuje 45 minut.

Harmonogram wyjazdu

1

02.11 |Wylot Condor z Warszawy / Krakowa / Wrocławia / Berlina przez Frankfurt do Punta Cana. Przylot i transfer do hotelu Casa De Campo Resort & Villas 5 *****. Zakwaterowanie.

2

03.11 |Dzień wolny na zapoznanie się z infrastrukturą ośrodka

3

04.11 |Runda golfa na polu Teeth of The Dog.

4

05.11 |Runda golfa na polu Dye Fore

5

06.11 |Runda golfa na polu The Links

6

07.11 |Dzień wolny (plażowanie, odpoczywanie), dla chętnych golf na Punta Espada Golf (ekstra płatne)

7

08.11 |Dzień wolny (plażowanie, odpoczywanie), dla chętnych golf na PGA Corales Golf (ekstra płatne)

8

09.11 |Runda golfa na polu Dye Fore

9

10.11 |Runda golfa na polu The Links – Komu Group Golf Cup

10

11.11 |Runda na Teeth of the Dog- I Eliminacja WAGC 2022

11

12.11 |Dzień wolny (plażowanie, odpoczywanie)

12

13.11 |Wylot z Punta Cana do Europy

13

14.11 |Przylot ranny do Europy – dalej transfer i wylot do Polski

Hotel

Casa de Campo Resort & Villas

Obiekt Casa de Campo Resort & Villas zajmuje powierzchnię około 2800 hektarów i usytuowany jest na wybrzeżu Morza Karaibskiego. Obejmuje on pełnowymiarową replikę XVI-wiecznej śródziemnomorskiej wioski i amfiteatru.

Pokoje hotelowe wyposażone są w mahoniowe meble i dysponują balkonem lub tarasem. W każdym z nich zapewniono bezpłatne WiFi, 42-calowy telewizor z płaskim ekranem oraz dużą garderobę z czarną marmurową toaletką.

Zaplecze gastronomiczne obejmuje restaurację Beach Club by Le Cirque, serwującą owoce morza i grillowane mięsa, restaurację La Cana by Il Circo, która zaprasza na dania kuchni międzynarodowej, hiszpańską restaurację La Casita at the Marina, lokal La Piazzetta, który mieści się w budynku Altos de Chavon, a także restaurację Lago, w której podawane jest śniadanie.

Goście hotelu Casa mogą przez cały pobyt korzystać z prywatnego meleksa przypisanego do pokoju, który ułatwia zwiedzanie ośrodka. Hotel zapewnia wiele atrakcji, między innymi najwyższej klasy pole golfowe Teeth of the Dog (znajdujące się w top 100 pól golfowych na całym świecie), konne przejażdżki oraz możliwość uprawiania sportów wodnych. Wieczorem organizowane są pokazy rozrywkowe. Udogodnienia obejmują spa, prywatną plażę, rozległą przystań, korty tenisowe, boiska do gry w polo oraz 3 pola golfowe klasy mistrzowskiej. Jedno z nich zaprojektował Pete Dye.

Pola Golfowe

Dostępne do gry podczas wyjazdu

Teeth of the Dog

Dye Fore

The Links

Ceny i świadczenia

Golfista / Cena od osoby w pokoju 2-osobowym /

3850 USD

Golfista / Cena od osoby w pokoju 1-osobowym /

4999 USD

Nie Golfista / Cena od osoby w pokoju 2-osobowym /

2999 USD

Zawarte w cenie

Dodatkowo płatne

Rezerwacja

Paweł Muszyński

tel. 519 854 196

 Liczba uczestników ograniczona, zapraszamy do szybkich zapisów.

pawelmuszynski
Shopping Basket