Dominikana - Casa De Campo

20.11 - 01.12.2022

Zagraniczna Eliminacja WAGC 2023

dominikana-baner

Drodzy Golfiści!

Zapraszamy na wyjątkowy wyjazd golfowy na Dominikanę na zagraniczną Eliminację WAGC 2021. Przed nami wspaniały wyjazd, podczas którego rozegramy aż 6 rund golfa na polach Links, Dye Fore, Teeth of the Dog. Poza golfem czeka nas dzień wolny, podczas którego będziemy mieli możliwość wypoczynku.

Tym razem zapraszamy Państwa do wyjazdu w listopadzie. Miesiąc ten jest bardzo dobrym sezonem golfowym w La Romana. Przeciętne temperatury powietrza to: 27 stopni C w dzień oraz 22 stopnie C w nocy.

Ośrodek Casa de Campo, w którym będziemy się znajdować, położony jest 4 km od centrum miasta La Romana i nieco ponad 1,6 km od stadionu baseballowego w mieście Puerto La Romana. Dojazd na międzynarodowe lotnisko Punta Cana autostradą Autopista del Coral zajmuje 45 minut.

Gwarantujemy profesjonalną organizację oraz fantastyczną atmosferę.

Harmonogram wyjazdu

1

20.11 |Wylot ranny z Warszawy / Krakowa / Gdańska / Wrocławia / Berlina przez Frankfurt do Punta Cana. Przylot i transfer do hotelu Casa De Campo Resort & Villas 5 *****. Zakwaterowanie.

2

21.11 |Dzień wolny na zapoznanie się z infrastrukturą ośrodka

3

22.11 |Runda golfa na polu The Links.

4

23.11 |Runda golfa na polu Dye Fore

5

24.11 |Runda golfa na polu Dye Fore

6

25.11 |Dzień wolny (plażowanie, odpoczywanie)

7

26.11 |Dzień wolny (plażowanie, odpoczywanie)

8

27.11 |Runda golfa na polu The Links

9

28.11 |Runda golfa na polu Teeth of the Dog

10

29.11 |Runda golfa na polu Teeth of the Dog

11

30.11 |Dzień wolny (plażowanie, odpoczywanie)

12

01.12 |Wylot z Punta Cana (ok. 16.30) do Europy

13

02.12 |Przylot ranny do Europy

Hotel

Casa de Campo Resort & Villas

Obiekt Casa de Campo Resort & Villas zajmuje powierzchnię około 2800 hektarów i usytuowany jest na wybrzeżu Morza Karaibskiego. Obejmuje on pełnowymiarową replikę XVI-wiecznej śródziemnomorskiej wioski i amfiteatru.

Pokoje hotelowe wyposażone są w mahoniowe meble i dysponują balkonem lub tarasem. W każdym z nich zapewniono bezpłatne WiFi, 42-calowy telewizor z płaskim ekranem oraz dużą garderobę z czarną marmurową toaletką.

Zaplecze gastronomiczne obejmuje restaurację Beach Club by Le Cirque, serwującą owoce morza i grillowane mięsa, restaurację La Cana by Il Circo, która zaprasza na dania kuchni międzynarodowej, hiszpańską restaurację La Casita at the Marina, lokal La Piazzetta, który mieści się w budynku Altos de Chavon, a także restaurację Lago, w której podawane jest śniadanie.

Goście hotelu Casa mogą przez cały pobyt korzystać z prywatnego meleksa przypisanego do pokoju, który ułatwia zwiedzanie ośrodka. Hotel zapewnia wiele atrakcji, między innymi najwyższej klasy pole golfowe Teeth of the Dog (znajdujące się w top 100 pól golfowych na całym świecie), konne przejażdżki oraz możliwość uprawiania sportów wodnych. Wieczorem organizowane są pokazy rozrywkowe. Udogodnienia obejmują spa, prywatną plażę, rozległą przystań, korty tenisowe, boiska do gry w polo oraz 3 pola golfowe klasy mistrzowskiej. Jedno z nich zaprojektował Pete Dye.

Pola Golfowe

Dostępne do gry podczas wyjazdu

Teeth of the Dog

Dye Fore

The Links

Ceny i świadczenia

Golfista / Cena od osoby w pokoju 2-osobowym /

4949 USD

Golfista / dopłata za pokój 1-osobowy /

1363 USD

Nie Golfista / Cena od osoby w pokoju 2-osobowym /

3949 USD

Zawarte w cenie

Dodatkowo płatne

Rezerwacja

Paweł Muszyński

tel. 519 854 196

 Liczba uczestników ograniczona, zapraszamy do szybkich zapisów.

pawelmuszynski
Koszyk na zakupy