Incentive Travel

KOMU GROUP

Program Incentive

  • wnikliwa analiza potrzeb klienta,
  • opracowanie motywu przewodniego,
  • przygotowanie projektu wyjazdu, 
  • stosujemy koncepcje opierające się na zaskoczeniu uczestników,
  • CSR jako jeden z możliwych elementów scenariusza,
  • opcjonalna podróż inspekcyjna, 
  • umiejętne podsycanie napięcia przed wyjazdem, poprzez skuteczną komunikację,
  • kulminacja emocji dzięki nietuzinkowym atrakcjom.
Wyjazdy Incetive Golf

Wyjazdy Incetive Golf

Wychodząc naprzeciw stale rosnącemu zainteresowaniu grą w golfa nasza firma, doceniając sygnały z rynku, przygotowała specjalną ofertę dla firm i instytucji.

Proponujemy Państwu kilka różnych form połączenia wyjazdu lojalnościowego / motywacyjnego z golfem.

Akademia Golfa

Skierowana do osób, które nie miały do tej pory okazji zapoznać się z etykietą gry, z zasadami oraz ze wszystkim, co związane jest z grą. Każda taka akademia składa się z 2 bloków dziennie: przed i po południu. Zajęcia odbywają się na driving range oraz putting greenie. Każdy blok składa się z 3 godzin zajęć. Po zakończeniu szkolenia przeprowadzamy, pod okiem naszych instruktorów, egzamin na zieloną kartę. Po egzaminie nowych adeptów sztuki golfowej zapraszamy na jedną bądź dwie rundy golfa, ale... JUŻ NA POLU!!!

Turnieje Golfowe

Oferta skierowana do firm, które chciałyby zorganizować swój własny turniej. Zaprosić do wzięcia udziału swoich partnerów, pracowników itp. Jesteśmy w stanie wynająć każde pole golfowe w Polsce, zabezpieczyć merytoryczną organizację takiego turnieju. Współpracujemy z najlepszymi trenerami w kraju. Na specjalne życzenie możemy zapewnić odpowiedni catering oraz oprawę artystyczną.

Powyższe propozycje realizujemy zarówno w kraju, jak i za granicą. Najbardziej popularne wśród naszych klientów kierunki wyjazdowe połączone z golfem to: Hiszpania, Portugalia Włochy, Turcja, Cypr, Tajlandia, Dubaj, Wietnam, Ras Al Kkhaimah.

Komu Group Sp. z o.o.

ul. Kiwerska 201-682 Warszawa

biuro@komugroup.eu

NIP : 1182039237
REGON : 142617420
KRS : 0000367524

Dział Incentive (Wyjazdy Motywacyjne / Kongresy / Konferencje)