Incentive Travel

KOMU GROUP

incentive-travel-golf

Wyjazdy Incentive Golf

Wychodząc naprzeciw stale rosnącemu zainteresowaniu grą w golfa nasza firma, doceniając sygnały z rynku, przygotowała specjalną ofertę dla firm i instytucji. Proponujemy Państwu kilka różnych form połączenia wyjazdu lojalnościowego / motywacyjnego z golfem.

Program Incentive

Wnikliwa analiza potrzeb klienta

CSR jako jeden z możliwych elementów scenariusza

Opracowanie motywu przewodniego

Opcjonalna podróż inspekcyjna

Przygotowanie projektu wyjazdu

Umiejętne podsycanie napięcia przed wyjazdem, poprzez skuteczną komunikację

Stosujemy koncepcje opierające się na zaskoczeniu uczestników

Kulminacja emocji dzięki nietuzinkowym atrakcjom

NASZA PROPOZYCJA

AKADEMIA GOLFA I TURNIEJE GOLFOWE

Nasze propozycje realizujemy zarówno w kraju, jak i za granicą. Najbardziej popularne wśród naszych klientów kierunki wyjazdowe połączone z golfem to: Hiszpania, Portugalia Włochy, Turcja, Cypr, Tajlandia, Dubaj, Wietnam, Ras Al Kkhaimah.

Akademia Golfa

Skierowana do osób, które nie miały do tej pory okazji zapoznać się z etykietą gry, z zasadami oraz ze wszystkim, co związane jest z grą. Każda taka akademia składa się z 2 bloków dziennie: przed i po południu. Zajęcia odbywają się na driving range oraz putting greenie. Każdy blok składa się z 3 godzin zajęć. Po zakończeniu szkolenia przeprowadzamy, pod okiem naszych instruktorów, egzamin na zieloną kartę. Po egzaminie nowych adeptów sztuki golfowej zapraszamy na jedną bądź dwie rundy golfa, ale... JUŻ NA POLU!!!

Turnieje golfowe

Oferta skierowana do firm, które chciałyby zorganizować swój własny turniej. Zaprosić do wzięcia udziału swoich partnerów, pracowników itp. Jesteśmy w stanie wynająć każde pole golfowe w Polsce, zabezpieczyć merytoryczną organizację takiego turnieju. Współpracujemy z najlepszymi trenerami w kraju. Na specjalne życzenie możemy zapewnić odpowiedni catering oraz oprawę artystyczną.

Koszyk na zakupy