O nas

KOMU GROUP

Spółka Komu Group powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie wyjazdami najwyższej jakości. Główny nacisk kładziemy na:

  • Organizację wyjazdów golfowych- zarówno na terenie Polski, jak i za granicą.
  • Naszą firmę tworzy zespół osób od wielu lat związanych z rynkiem turystycznym: pasjonaci golfa, pasjonaci sportów zarówno letnich, jak i zimowych, doświadczeni piloci i przewodnicy oraz osoby koordynujące projekty.
  • Spółka kładzie duży nacisk na częste szkolenia swojego zespołu, poprzez udział w wielu różnych wydarzeniach, takich jak targi branżowe, wyjazdy studyjne, wyjazdy inspekcyjne.
  • Wieloletnie doświadczenie w rynku turystycznym, podtrzymywanie relacji z naszymi dostawcami takimi jak obiekty hotelowe, restauracje, przewoźnicy zarówno lotniczy, jak i lądowi, sprawiają, że wszystkie nasze projekty cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród naszych klientów.
  • Specjalizujemy się również w Incentive Travel i Turystyce Luksusowej.

Na stronach naszego serwisu mogą Państwo zapoznać się z naszymi propozycjami oraz naszymi możliwościami. Spółka Komu Group jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego o numerze 1429. Posiada także gwarancję ubezpieczeniową TU Europa S.A. o numerze GT 160/2019 ważna od 04.04.2019 do 03.04.2020.