Dubaj

10 - 17.12.2021

III zagraniczna eliminacja WAGC 2022

dubaj-baner

Drodzy Golfiści!

Zapraszamy na wyjątkowy wyjazd na turniej  III zagraniczna eliminacja WAGC 2022. Gwarantujemy profesjonalną organizację oraz fantastyczną atmosferę.

Tym razem zapraszamy Państwa do wyjazdu w grudniu. Miesiąc ten jest bardzo dobrym sezonem golfowym w Dubaju. Przeciętne temperatury powietrza to: 28 stopnic C w dzień oraz 23 stopnie C w nocy.

Harmonogram wyjazdu

1

10.12 |Wylot z Krakowa oraz wylot z Warszawy do Dubaju. Przylot i transfer do hotelu JA Ocean View Resort 5 *****. Przyjazd do hotelu. Zakwaterowanie.

2

11.12 |Śniadanie w hotelu. O godzinie 15:00 jedziemy całą grupą na Pustynne Safari samochodami terenowymi, po Safari poczęstunek BBQ na pustyni – przekąski oraz napoje bezalkoholowe (napoje alkoholowe płatne na miejscu). O godzinie 21:30 powrót do hotelu.

3

12.12 |Śniadanie w hotelu. Runda golfa na polu Dubai Hills.

4

13.12 |Śniadanie w hotelu. Runda golfa na polu Els Golf Club

5

14.12 |Śniadanie w hotelu. Runda golfa na polu Montgomerie Golf Club

6

15.12 |Śniadanie w hotelu Runda golfa na polu Els Golf Club (runda turniejowa WAGC)

7

16.12 |Śniadanie w hotelu Runda golfa na polu Dubai Hills Golf Club (runda turniejowa Komu Group). Wieczorem Ceremonia Wręczenia Nagród oraz wspólna kolacja

8

17.12 |Prowiant śniadaniowy z hotelu i wczesno poranny wyjazd na lotnisko i wylot do Krakowa oraz do Warszawy

Hotel

JA OCEAN VIEW 5*****

Hotel JA Ocean View usytuowany jest przy słynnej promenadzie The Walk biegnącej wzdłuż kompleksu mieszkalnego Jumeirah Beach Residence w Dubaju, jedynie kilka kroków od licznych sklepów, lokali gastronomicznych oraz obiektów rekreacyjnych. Obiekt oferuje 6 restauracji i barów, basen bez krawędzi oraz bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Z jego okien roztaczają się malownicze widoki na zatokę Perską.

Pokoje i apartamenty typu suite w hotelu JA Ocean View dysponują balkonem z widokiem na morze. Herbata, kawa i lekkie przekąski serwowane są w kawiarni Caffé Via, a wyśmienite dania w formie bufetu i potrawy tematyczne – w nowoczesnej restauracji brasserie Le Rivage. W Pizzerii Motorino można zamówić pizzę, w lokalu Brooklyn New York – nowoczesną pizzę, a w barze sportowym Offside – drinka. W ciągu dnia lokal The Deck zaprasza na koktajle i lekkie przekąski przy basenie. Wieczorem przekształca się on w arabski klub Sehr Al Bahar z fajkami wodnymi, pokazami tańca brzucha i doskonałą kolacją.

W wolnym czasie Goście mogą zrelaksować się w odkrytym basenie lub na publicznej plaży. W dni powszednie obiekt zapewnia bezpłatny transfer na prywatną plażę w ośrodku JA Jebel Ali Golf Resort. Dla dzieci przygotowano plac zabaw i oddzielny basen.

Pola Golfowe

Dostępne do gry podczas wyjazdu

Dubai Hills
Golf Club

Montgomerie
Golf Club

Els
Golf Club

Ceny i świadczenia

Golfista / Cena od osoby w pokoju 2-osobowym /

1890 EUR

Golfista / Cena od osoby w pokoju 1-osobowym /

2540 EUR

Nie Golfista / Cena od osoby w pokoju 2-osobowym /

1090 EUR

Zawarte w cenie

Dodatkowo płatne

Rezerwacja

Paweł Muszyński

tel. 519 854 196

 Liczba uczestników ograniczona, zapraszamy do szybkich zapisów.

pawelmuszynski
Shopping Basket