Gran Canaria

Salobre
Oferta wyprzedana i zrealizowana

Zagraniczna eliminacja WAGC 2022

gran-canaria-golf

Drodzy Golfiści!

Zapraszamy na wyjątkowy wyjazd na turniej eliminacyjny w roku 2022 World Amateur Golfers Championship.

Poznamy pierwszych kwalifikantów do polskiego finału, który odbędzie się w ostatni weekend sierpnia 2022. Odbędą się również turnieje sponsorów tej golfowej podróży. Ta rywalizacja będzie zorganizowana w przyjaznej formule zarówno indywidualnej jak i drużynowej. Gwarantujemy profesjonalną organizację oraz fantastyczną atmosferę.

Tym razem również zapraszamy Państwa do wyjazdu w marcu. Miesiąc ten jest bardzo dobrym sezonem golfowym na Gran Canarii. Przeciętne temperatury powietrza to: 26 stopni C w dzień oraz 20 stopni C w nocy.

Harmonogram wyjazdu

1

13.03 |Grupa Berlin i Grupa Warszawa – przylot na Gran Canarię, transfer do hotelu, ok. 18:00 Koktajl powitalny dla obu grup z przekąskami oraz winem i piwem, następnie wspólna kolacja w restauracji hotelowej.

2

14.03 |śniadanie, runda treningowa na polu Salobre OLD. Po golfie czas wolny. Wieczorem kolacja w restauracji hotelowej.

3

15.03 |śniadanie, runda treningowa na polu Lopesan Meloneras. Po golfie czas wolny. Wieczorem kolacja w restauracji hotelowej.

4

16.03 |śniadanie, turniej Komu Group Golf Cup na polu Salobre OLD. Po golfie czas wolny. Wieczorem kolacja w restauracji hotelowej.

5

17.03 |śniadanie, Turniej Eliminacyjny World Amateur Golfers Championship na polu Lopesan Meloneras: Po golfie czas wolny. Wieczorem Ceremonia Wręczenia Nagród oraz wspólna galowa kolacja z napojami.

6

18.03 |śniadanie, runda golfa na polu Salobre Old
Opcjonalnie (100 EUR/ osoba) wczesnym wieczorem wspólny rejs katamaranem przy zachodzie słońca (4 godziny). Powrót do hotelu na kolacje ok. 21:00.

7

19.03 |śniadanie, dzień wolny lob extra dodatkowa runda na polu Amfi Tauro. Wieczorem Ceremonia Wręczenia Nagród oraz wspólna galowa kolacja z napojami.

8

20.03 |Grupa Warszawa i Berlin, śniadanie, czas wolny wyjazd na lotnisko. Wylot do Warszawy i do Berlina.

Hotel

Salobre Golf Resort & Serenity 5*****

Salobre Golf Resort to piękny ośrodek, który oferuje luksusowe zakwaterowanie, 6 odkrytych basenów i spa z basenem z podgrzewaną wodą. Obiekt położony jest na terenie 36-dołkowego pola golfowego w miejscowości Salobre, 15 minut jazdy od kurortu Maspalomas. Stylowe pokoje dysponują tarasem z widokiem na góry i pole golfowe. W każdym pokoju znajduje się ponadto duży telewizor plazmowy, a także szlafroki i bezpłatny sejf.

Ośrodek  Salobre Golf Resort oferuje 3 restauracje oraz 3 stylowe bary, otwarte w sezonie. W restauracji Perenquén serwowane są przekąski tapas według pomysłu szefa kuchni, który uhonorowany został gwiazdką przewodnika Michelin. Posiłki bezglutenowe należy zamawiać z tygodniowym wyprzedzeniem.

Na miejscu do dyspozycji Gości jest też zlokalizowany na dachu taras z basenem. Spa obejmuje łaźnię turecką, siłownię i różnorodne sauny. Goście mogą tu poddawać się masażom i innym zabiegom. Ośrodek oferuje ponadto bezpłatny transfer na oddaloną o 5 km plażę w Maspalomas.

Pola Golfowe

Dostępne do gry podczas wyjazdu

ZAGRAMY NA LOPESAN MELONERS (2 RAZY) – w ubiegłym roku pole gościło European Tour.

Ceny i świadczenia

Golfista / Cena od osoby w pokoju 2-osobowym
Premier Room (BKK) Classic Ocean View /

1699 EUR

Dopłata do pokoju 1-osobowego

179 EUR

Nie Golfista / Cena od osoby w pokoju 2-osobowym /

1190 EUR

Zawarte w cenie

Dodatkowo płatne

Rezerwacja

Paweł Muszyński

tel. 519 854 196

 Liczba uczestników ograniczona, zapraszamy do szybkich zapisów.

pawelmuszynski
Koszyk na zakupy