Mauritius

Ekskluzywny wyjazd golfowy
10-23.03.2023

mauritius

Drodzy Golfiści!

Zapraszamy na wyjątkowy wyjazd na Mauritius. Mark Twain twierdził, że „najpierw został stworzony Mauritius, a potem niebo, i niebo zostało stworzone na podobieństwo Mauritiusa”. Każdy, kto trafi podczas swoich zagranicznych wojaży na tę wyspę na Oceanie Indyjskim, przekona się, że znany pisarz miał rację.

Harmonogram wyjazdu

1

10.03 | Wylot z PolskiMożliwe porty Warszawa, Kraków, Katowice , Wrocław, Poznań, Gdańsk lub Berlin przez Frankfurt na Mauritius (lot nocny) oraz Emirates z Warszawy przez Dubaj.

2

11.03 | Przylot na Mauritiusodprawa paszportowa i powitanie przez naszego lokalnego partnera, następnie transfer do Hotelu: Constance Belle Mare Plage. Dzień na odpoczynek po podróży. Wieczorem kolacja

3

12.03 | Runda golfa / PlażowaniePo śniadaniu golfiści: runda golfa na polu Links, nie golfiści – plażowanie, wieczorem kolacja

4

13.03 | Runda golfa / PlażowaniePo śniadaniu golfiści: runda golfa na polu Legends, nie golfiści – plażowanie, wieczorem kolacja

5

14.03 | Runda golfa / PlażowaniePo śniadaniu golfiści: runda golfa na polu Ile aux Cerfs, nie golfiści – plażowanie, wieczorem kolacja

6

15.03 | Dzień wolnyPo śniadaniu dzień wolny na plażowanie, wieczorem kolacja

7

16.03 | Runda golfa / PlażowaniePo śniadaniu golfiści runda golfa na polu Legends , nie golfiści - plażowanie, wieczorem kolacja.

8

17.03 | Runda golfa / PlażowaniePo śniadaniu golfiści: runda golfa na polu Anahita, nie golfiści – plażowanie, wieczorem kolacja

9

18.03 | Dzień wolnyPo śniadaniu golfiści: runda golfa na polu Heritage, nie golfiści – plażowanie, wieczorem kolacja

10

19.03 | Dzień wolnyOdpoczynek, plażowanie, wycieczka całodniowa na Ile Des Deux Cocos (płatna na miejscu dla chętnych).

11

20.03 | Runda golfa / PlażowaniePo śniadaniu, golfiści runda golfa na polu Ile aux Cerfes, nie golfiści - plażowanie.

12

21.03 | Runda golfa / PlażowaniePo śniadaniu runda golfa na polu Anahita, nie golfiści - plażowanie.

13

22.02 | Dzień wolny od golfa / Rejs katamaranemPo śniadaniu całodniowy rejs katamaranem na zwiedzanie całego zachodniego wybrzeża. Wieczorem wspólna kolacja oraz rozdanie nagród z turniejów.

14

23.03 | Powrót do PolskiŚniadanie w hotelu, następnie transfer około południa na lotnisko i lot do Europy.

Hotel

Constance Belle Mare Plage

Hotel 5*****

Hotel Constance Belle Mare Plage usytuowany jest przy prywatnej plaży o długości 2 km, wzdłuż której ciągnie się przybrzeżna rafa koralowa.

Do dyspozycji Gości jest 7 restauracji i 6 barów. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. W każdym mieści się wyłożona marmurem łazienka z prysznicem i dużą wanną. Pomieszczenia są przestronne i elegancko urządzone.

Na miejscu znajdują się restauracje serwujące międzynarodowe potrawy do wyboru z karty oraz tematyczne restauracje bufetowe. W wolnej chwili można wstąpić na drinka do baru koktajlowego z widokiem na basen. Do dyspozycji Gości są 4 baseny usytuowane w otoczeniu tropikalnych ogrodów oraz tarasy słoneczne z leżakami.

W głównym budynku oraz w centrum handlowym Palm Beach Boutiques po drugiej stronie ulicy mieszczą się rozmaite butiki. Odległość od międzynarodowego lotniska na Mauritiusie wynosi 58,5 km. Na życzenie oferowany jest transfer.

Pola Golfowe

Dostępne do gry podczas wyjazdu

Ceny i świadczenia

osoba w pokoju 2-osobowym + pakiet golfa

4499 EUR

osoba w pokoju 2-osobowym bez pakietu golfa

3461 EUR

osoba w pokoju 1-osobowym + pakiet golfa

plus 1896 EUR

Zawarte w cenie

Dodatkowo płatne

Rezerwacja

Paweł Muszyński

tel. 519 854 196

 Liczba uczestników ograniczona, zapraszamy do szybkich zapisów.

pawelmuszynski
Koszyk na zakupy