Meksyk

Playa Mujeras
Oferta wyprzedana i zrealizowana

Zagraniczna eliminacja WAGC 2022

meksyk

Drodzy Golfiści!

Zapraszamy na wyjątkowy wyjazd golfowy do Meksyku.  Tym razem proponujemy Państwu wyjazd na przełomie lutego i marca 2022. Miesiąc ten jest bardzo dobrym sezonem golfowym na Riwierze Meksykańskiej. Przeciętne temperatury powietrza to: 29 stopni C w dzień oraz 23 stopnie C w nocy.

Przed nami wspaniały wyjazd, podczas którego rozegramy aż 6 rund golfa na zaprojektowanym przez Grega Normana polu Playa Mujere Golf Course. W planach jest również rozegranie 3 towarzyskich turniejów golfowych. Poza golfem czeka nas relaks na Riwierze Meksykańskiej oraz czas na zwiedzanie i korzystanie z lokalnych atrakcji.

Harmonogram wyjazdu

1

25.03 |Wylot z Warszawy / Krakowa / Wrocławia / Berlina przez Frankfurt do Cancun. Przylot i transfer do hotelu. Zakwaterowanie.

2

25.03 - 05.04 |11-dniowy pobyt w hotelu. Zakwaterowanie w JUNIOR SUITE OCEAN VIEW. Pełny concept all inclusive (wszystkie posiłki i wysokiej jakości napoje)

Podczas pobytu mamy 6 rund golfa na jednym z najlepszych pól golfowych w Meksyku: Playa Mujeres Golf Course – zaprojektowane przez Grega Normana. Rundy golfa będą co drugi dzień aby dać Państwu możliwość również pełnego relaksu i korzystania w pełni z infrastruktury hotelowej (szczegółowy plan wkrótce). Planujemy rozegrać 3 towarzyskie turnieje golfowe w bardzo przyjaznej atmosferze.

3

04.04 |Ostatnia runda golfa (towarzyska) Wieczorem Ceremonia rozdania nagród i kolacja.

4

05.04 |Dzień wolny do 13:00 i następnie przejazd na lotnisko Wylot z Cancun do Frankfurtu i dnia następnego rano do miejsc docelowych.

Hotel

Atelier Playa Mujeras 5*****

Obiekt Atelier Playa Mujeres-All Inclusive Resort jest jednym z wiodących luksusowych hoteli w okolicy Cancún. W hotelu znajduje się restauracja Maria Dolores, w której szefem kuchni jest Edgar Nuñez, jeden z najlepszych szefów kuchni w Meksyku. 

Obiekt położony jest w miejscowości Playa Mujeres. Ten pięciogwiazdkowy ośrodek oferuje bezpłatne WiFi, prywatną plażę oraz całodobową recepcję. Goście mogą korzystać z wanny z hydromasażem i centrum fitness.

Wszystkie opcje zakwaterowania wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych i mieszczą łazienkę z wanną i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Do dyspozycji Gości jest także część wypoczynkowa.

Codziennie rano serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Restauracja na miejscu zaprasza na dania kuchni włoskiej i azjatyckiej, w tym również w wersji bezglutenowej. W hotelu jest 12 restauracji i kilka barów – wszystko w cenie – wysoka jakość posiłków i napojów.

Obiekt Atelier Playa Mujeres-All Inclusive Resort dysponuje odkrytym basenem. Woda we wszystkich basenach jest podgrzewana (dotyczy to również pokoi z bezpośrednim dostępem do basenu).

Odległość od najbliższego lotniska – portu lotniczego Cancún – wynosi 30 km. Dojazd na międzynarodowe lotnisko Punta Cana autostradą Autopista del Coral zajmuje 45 minut.

Pole Golfowe

Playa Mujeres Golf Course

Ceny i świadczenia

Golfista / Cena od osoby w pokoju 2-osobowym /

4637 USD

Golfista / Cena za osobę w pokoju 1-osobowym /

5998 USD

Nie Golfista / Cena od osoby w pokoju 2-osobowym /

3706 USD

Zawarte w cenie

Dodatkowo płatne

Rezerwacja

Paweł Muszyński

tel. 519 854 196

 Liczba uczestników ograniczona, zapraszamy do szybkich zapisów.

pawelmuszynski
Koszyk na zakupy