Corendon_Airlines

Turcja - Belek

Regnum Carya Golf Spa Resort 5*****
23.04 - 30.04.2022

Drodzy Golfiści!

regnum-carya

Zapraszamy na wyjątkowy wyjazd golfowy do Turcji. Gwarantujemy profesjonalną organizację oraz fantastyczną atmosferę. Tym razem zapraszamy Państwa do wyjazdu na koniec kwietnia. Miesiąc ten jest bardzo dobrym sezonem golfowym w Turcji. Przeciętne temperatury powietrza to: 26 stopnie C w dzień oraz 18 stopni C w nocy.

Przed nami wspaniały wyjazd, podczas którego rozegramy aż 5 rund golfa na polach Carya, National oraz Lykia. Poza golfem czeka nas dzień wolny, podczas którego będziemy mieli możliwość wypoczynku.

Harmonogram wyjazdu

Niebawem opublikujemy ramowy program wyjazdu.

Hotel

Regnum Carya Golf Spa Resort 5*****

Regnum Carya Golf Spa Resort to doskonały, 5-gwiazdkowy hotel z bogatą infrastrukturą i ciekawą ofertą sportowo-rozrywkową. Kompleks basenów, znakomita lokalizacja i luksusowe wnętrza to kilka z głównych atutów tego obiektu.

Ośrodek Regnum Carya Golf & SPA Resort oferuje kryte i odkryte baseny ze zjeżdżalniami, prywatną piaszczystą plażę, a także luksusowe centrum spa z gabinetem masażu, sauną oraz łaźnią parową. Obiekt jest usytuowany na terenie klubu golfowego Carya.

Do dyspozycji Gości są przestronne pokoje, apartamenty i wille z balkonem bądź tarasem. Z okien wielu z nich roztacza się widok na Morze Śródziemne. Każdy pokój wyposażono w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych.

Goście mogą delektować się rozmaitymi potrawami podawanymi w 7 różnych restauracjach. Zaplecze gastronomiczne obiektu obejmuje zarówno cukiernię oraz bar przekąskowy, jak i restauracje serwujące potrawy do wyboru z karty.

Podczas pobytu można korzystać z krytych i odkrytych basenów lub pograć w tenisa na oświetlonych kortach (za dodatkową opłatą). Dodatkowym atutem ośrodka jest basen ze sztuczną falą. Ofertę obiektu uzupełniają występy organizowane w amfiteatrze i imprezy taneczne odbywające się w dyskotece.

Ośrodek Regnum Carya Golf & SPA Resort jest oddalony o 28 km od międzynarodowego lotniska w Antalyi. Za dodatkową opłatą organizowany jest transfer lotniskowy.

Pola Golfowe

Dostępne do gry podczas wyjazdu

Carya
Golf Club

National
Golf Club

Lykia Links
Golf Course

Ceny i świadczenia

Golfista / Cena od osoby w pokoju 2-osobowym /

2255 EUR

Golfista / Cena od osoby w pokoju 1-osobowym /

2813 EUR

Nie Golfista / Cena od osoby w pokoju 2-osobowym /

1400 EUR

Zawarte w cenie

Dodatkowo płatne

Rezerwacja

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona do 30 golfistów!

Paweł Muszyński

tel. 519 854 196

 Liczba uczestników ograniczona, zapraszamy do szybkich zapisów.

pawelmuszynski
Koszyk na zakupy