Corendon_Airlines

Turcja - Belek

Corendon Airlines Golf Challenge Cup 2022
& Komu Group Golf Cup 2022

20-27.10.2021

OFERTA WYPRZEDANA. BRAK WOLNYCH MIEJSC
turcja-belek-golf

Drodzy Golfiści!

Zapraszamy na wyjątkowy wyjazd do Turcji, który upłynie Wam pod znakiem golfa i odpoczynku. Gwarantujemy profesjonalną organizację oraz fantastyczną atmosferę. Tym razem zapraszamy Państwa do wyjazdu październiku. Miesiąc ten jest bardzo dobrym sezonem golfowym w Belek. Przeciętne temperatury powietrza to 28 st. C w dzień oraz 24 st. C w nocy.

Harmonogram wyjazdu

Niebawem opublikujemy ramowy program wyjazdu.

Hotel

Titanic Deluxe Golf Belek 5*****

Ten luksusowy ośrodek położony jest nad rzeką, pośród sosnowych lasów. Obiekt oferuje 9 basenów odkrytych, 2 baseny kryte, park wodny ze zjeżdżalniami oraz spa i centrum fitness z pełnym zakresem usług. Obiekt oferuje ponadto prywatną plażę o długości 1 km, która znajduje się w zacisznej okolicy.

Wszystkie pokoje w ośrodku Titanic Deluxe Belek są nowocześnie urządzone i wyposażone w telewizor LED, centralną klimatyzację oraz minibar z bezpłatnymi napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi. Wszystkie pokoje dysponują również balkonem z widokiem na ogród. Z niektórych pokoi roztacza się widok na rzekę.

Na terenie ośrodka znajduje się restauracja bufetowa z bufetem dla dzieci, a także 4 restauracje, w których do wyboru z karty serwowane są różne dania kuchni tureckiej i włoskiej oraz owoce morza. Na miejscu do dyspozycji Gości jest ponadto kilka barów. Ośrodek Titanic Deluxe Belek oferuje bogatą opcję all inclusive, która obejmuje posiłki w restauracjach, jak również wybrane lokalne i importowane napoje alkoholowe oraz bezalkoholowe.

Pola Golfowe

Dostępne do gry podczas wyjazdu

Titanic
Golf Club

Carya
Golf Club

Ceny i świadczenia

Golfista / Cena od osoby w pokoju 2-osobowym /

1299 EUR

Golfista / dopłata do pokoju 1-osobowego /

255 EUR

Nie Golfista / Cena od osoby w pokoju 2-osobowym /

790 EUR

Zawarte w cenie

Dodatkowo płatne

Rezerwacja

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona do 30 golfistów!

Paweł Muszyński

tel. 519 854 196

 Liczba uczestników ograniczona, zapraszamy do szybkich zapisów.

pawelmuszynski
Shopping Basket